Máme tendenciu prechádzať maskarou, aby sme zamaskovali naše riedke, menej plné riasy. Ale drsné receptúry v niektorých produktoch skutočne môžu spôsobiť poškodenie mihalníc, čo má za následok lámanie mihalníc, rednutie a vypadávanie vlasov. Našťastie tieto najnovšie inovácie maskary pomáhajú vyživovať, opravovať a zahustiť mihalnice . Prečítajte si naše tipy na najlepšie maskary pre tenké mihalnice.

Pozrite si viac našich najlepšie odporúčania produktov .

Píšeme o produktoch, o ktorých si myslíme, že sa našim čitateľom bude páčiť. Ak si ich kúpite, dostaneme malý podiel na výnosoch od dodávateľa.COVERGIRL Lash Blast sérum na riasy a obočie

Vyplňte „plešaté miesta“ týmto sérom najlepšia maskara na tenké mihalnice

Kúpiť na Amazone, 9,99 dolárov

Hormonálny tok, alergie na make-up a stres môžu spôsobiť, že mihalnice budú riedke. Ak chcete mihalnice znovu narásť, dvakrát denne ich kefujte sérom s biotínom, peptidmi a ricínovým olejom. Biotín a peptidy tvoria aminokyseliny potrebné na tvorbu vlasov keratín. A ricínový olej kyselina ricínolejová dodáva folikulom živiny podporujúce rast a zároveň zväčšuje priemer chĺpkov, aby vyplnil prázdne miesta. Jedna štúdia zistila, že zmes narástla mihalnice o 24 percent za mesiac!

Sľubná recenzia: Už roky používam iné sérum a mám pocit, že mi pomohlo s dĺžkou mihalníc... Toto sérum mi nielen pomohlo udržať dĺžku, ale mám pocit, že mám mihalnice oveľa hustejšie. Tiež mám pocit, že nestrácam toľko mihalníc. Skvelý produkt! Toto si určite kúpim znova.

kúpte teraz

Primer/báza na maskaru L’Oreal Paris Cosmetics Voluminous Lash Paradise Mascara

Predĺžte krátke mihalnice pomocou tohto primeru najlepšia maskara na tenké mihalnice

Kúpiť na Amazone, 8,99 dolárov

Vysušujúce chemikálie v niektorých maskarách spôsobujú, že už aj tak krehké mihalnice sú ešte náchylnejšie na lámanie pre kratšie vlnenie. Oprava: Pred aplikáciou maskary naneste základný náter, hovorí expertka na riasy a zakladateľka EndureLash Nikki Huebner.

Gélové vlákna tvoria ochrannú bariéru nad mihalnicami a doprajte maskare niečo, na čo sa bude držať, čím predĺžite aj tie najkratšie chĺpky. A jedna vyrobená z kondicionačných olejov hydratuje mihalnice, aby sa zabránilo ich budúcemu lámaniu.

Sľubná recenzia: Mám 56 rokov a mihalnice už nie sú také husté ako kedysi. Tento produkt spolu s maskarou skvele vyplní riedke miesta a všetky moje riasy vyzerajú plnšie. Cez svadobný deň mojej dcéry nebolo žiadne rozmazanie. Toto bolo aplikované o 14:00 a keď som sa konečne o 1:00 vrátila domov, aby som sa odlíčila, moja maskara bola stále na mieste. Dá sa odstrániť mojim bežným čistiacim prostriedkom alebo utierkou na make-up. Milujte tento základný náter!

kúpte teraz

Plne nabitá magnetická maskara

Doprajte objem tenkým riasam pomocou tejto maskary najlepšia maskara na tenké mihalnice

Kúpiť od Amazonu, 22 dolárov

Narodili sme sa s tromi radmi horných mihalníc, ale časom sa zmenšujú na jeden rad. A aj keď máme tendenciu hromadiť vrstvy maskary, aby sme napumpovali objem, priveľa kabátov môže zanechať tmavý, hrudkovitý neporiadok, ktorý starne oči. Prelomová alternatíva? Magnetická maskara s obsahom panthenol (vitamín B-5). Keďže všetky chĺpky na našom tele sú záporne nabité, kladne nabité ióny magnetu sa k nim prichytia a obalia jednotlivé mihalnice hadicovým plášťom, aby sa chĺpky zväčšili jedným ťahom. Štúdiou dokázané, že vitamín B-5 hlboko hydratuje vlasy, takže môžu rásť hustejšie a silnejšie s menším vypadávaním.

Huebnerov tip na zvýšenie objemu: Pri použití maskary umiestnite kefku ku koreňu mihalnice a podržte ju 10 sekúnd (to podoprie chĺpky pri korienkoch), potom kývajte zo strany na stranu, keď sa pohybujete ku končekom.

Sľubná recenzia: Najlepšia maskara, akú som kedy použila! Nemá žiadnu vôňu, takže nedráždi oči. Stačí dva ťahy na oko a vyzerá to, že máte predĺžené mihalnice alebo umelé mihalnice. Nie je to také drahé ako obchodné domy, ale za 18 dolárov je to pár dolárov navyše ako L'Oréal a stojí to za to!

kúpte teraz

Tento príbeh sa pôvodne objavil v našom tlačenom časopise.