Po viac ako 40 rokoch pred kamerou je Annie Potts známa tým, že hrá niektoré z najobľúbenejších postáv v televízii a vo filme – od Mary Jo Shively Navrhovanie žien k Meemawovi v komédii hit CBS Mladý Sheldon (teraz uzatvára svoju druhú sériu) na vyjadrenie Bo Peep Príbeh hračiek 4 , do kín príde 21. júna. A hoci Annie v týchto dňoch neplánuje spomaliť, priznáva, že udržať tempo si vyžaduje trochu viac starostlivosti o seba.

Keď som mal 21 rokov, mal som autonehodu, pri ktorej som si zlomil všetky kosti pod pásom okrem jednej a teraz mám veľa artritídy, ktorá by ma mohla odstaviť na vedľajšiu koľaj, hovorí. Ale mám sa na čo tešiť – ako môj najstarší syn a jeho manželka, ktorí si chcú založiť rodinu. Takže robím všetko, čo môžem, aby som zostal zdravý a silný, aby som sa mohol dostať na podlahu ahrať sa s mojimi vnúčatamiv niekoľkých rokoch! Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli, ako Annie vyživuje svojho ducha a zároveň zostáva energická a bez bolesti.

Odstraňuje starosti a bolesť: Zostaňte v pohybe

Po desaťročia bolo plávanie mojím obľúbeným cvičením, pretože vyživuje moju dušu a pomáha mi zbaviť sa stresu – a je skutočne šetrné k mojim boľavým kĺbom, hovorí Annie. Ďalší motivátor pohybu: jej West Highland teriér, Nelly. Milujem ju brať na prechádzky! Je to skvelá spoločníčka a je skvelá na všetko, od upokojenia zlého dňa až po udržiavanie aktívneho života!Tajné riešenie na chudnutie

Ak som hladný a nemám čas pripraviť si jedlo, mám v kuchyni po ruke chutné sladké zemiakové lupienky, aby som potlačil chute!

Pomáha rozžiariť pokožku: Voda s ovocím

Udržať si hydratáciu po celý rok je také dôležité, aby sa moja pleť cítila zdravá a vyzerala dobre — najmä keď príde teplejšie počasie, hovorí Annie. Mám tendenciu držať sa obyčajnej vody ako svojho každodenného nápoja, ale na jar a v lete mám rád osviežujúcu a príjemnú chuť veľkého džbánu vody s uhorkami, jahodami a ananásom. A jeho príprava je tiež jednoduchá: Stačí si natrhať akýkoľvek druh ovocia, ktorý chcete, vhoďte ho a máte okamžitý spôsob, ako si bez cukru vychutnať sladkú, osviežujúcu pochúťku, s ktorou sa nikdy nebudete nudiť!

Chráni nosy: Liečivý vývar z kostí

Neexistuje nič ako adobrý vývar z kostína odvrátenie chorôb, nadchýna sa Annie. Každé ráno si dám dve šálky na raňajky a vždy to správne začína môj deň! Kedysi som ho vyrábal sám, ale teraz existujú vynikajúce značky ako Epic, ktorý sa dodáva v mnohých príchutiach – objednávam ho po obale z Amazonu ( 37,99 dolárov za 6 pohárov, Amazon )! A ak si šňupnem alebo som pod vplyvom počasia, mám pohár alebo dva navyše. Bonus: Výskum ukazuje, že kolagén v kostnom vývare tiež pomáha obnoviť kĺbovú chrupavku a zmierniť bolesť!

Podporuje radosť: Praktizovanie odpúšťania

Vo svojom živote som urobil veľa hlúpych vecí, smeje sa Annie. Ale kto nie, keď máte 66 rokov? A koho nezranili ani nerozrušili iní? Myslím, že praktizovanie odpúšťania voči druhým a k sebe samému je kľúčom k udržaniu pozitívneho, radostného pohľadu. S minulosťou nemôžete urobiť nič, iba vy môcť poučiť sa z týchto ťažkých chvíľ. Naučil som sa viac zo svojich neúspechov ako z mojich úspechov. Takže namiesto toho, aby som sa s ľútosťou obzeral späť, som vďačný za každú ťažkú ​​lekciu a chybu.

Tento príbeh sa pôvodne objavil v našom tlačenom časopise

Píšeme o produktoch, o ktorých si myslíme, že sa našim čitateľom bude páčiť. Ak si ich kúpite, dostaneme malý podiel na výnosoch od dodávateľa.

Viac od NAJPRV

Hoda Kotb predvádza svoje plážové telo v „Matchy Matchy“ bikinách so svojou rozkošnou dcérou

10 tónovacích jogových pozícií, ktoré vám pomôžu zbaviť sa stresu a schladiť sa počas horúcich dní

Tajomstvo Kelly Ripa, ako zostať fit a svieža v 48 rokoch, zahŕňa podvodné jedlá