Nie je prekvapujúce, že nikto neverí veku Pauley Perrette. Herečka najlepšie známa tým, že hrá Abby Sciuto NCIS Počas svojej kariéry si zachovala živý a mladistvý vzhľad. Milovaná prominentka má ale 49 rokov a presvedčiť nás o tom môže len jej rodný list! Pauley Perrette pripisuje svoj nestarnúci vzhľad dodržiavaniu jednoduchého režimu starostlivosti o pleť, zdravému životnému štýlu a šťastiu – a zdá sa, že ju budeme musieť vziať za slovo.

Čo robí Pauley Perrette pre nádhernú pleť?

pauley perrette ncis

(Fotokredit: Getty Images)

Mysleli by ste si, že s Perrettinou porcelánovou žiarou bude využívať všetky špičkové a drahéprodukty proti starnutiuna trhu. Podľa hviezdy nie. V rozhovore s Bezlepkové a ďalšie magazínu prezradila jednoduchú rutinu starostlivosti o pleť, ktorú môže dodržať asi každý: Na pleť si večer natiera detský olej po umytí mydlom na tvár z drogérie. Hviezda tiež vysvetlila, že od mladosti netrávila príliš veľa času vonku na slnku. No, zjavne jej to funguje!

V skutočnosti rutina starostlivosti o pleť Pauleyho Perretta funguje tak potom, čo sa rozhodla odísť NCIS Začali sa šíriť klebety, že sa vzdala hitu, aby namiesto toho spustila rad starostlivosti o pleť – doplnený o takzvané reklamy, ktoré sľubovali bezplatné vzorky, ale namiesto toho museli účtovať zákazníkom. Perrette rýchlo zostrelila veľmi presvedčivé, no falošné reklamy. Povedala Vnútorné vydanie , Je to falošná spoločnosť. je to podvod. Mám ľudí, stovky a stovky ľudí, ktorí sa pýtajú, prečo by som si namiesto svojej práce vybrala rad starostlivosti o pleť.

To len dokazuje, že by ste nemali veriť všetkému, čo čítate – najmä ak to nepochádza priamo od zdroja. Aj keď nemá rad starostlivosti o pleť, Pauley Perrette bola osviežujúco otvorená a ústretová o tom, prečo jej pleť vyzerá tak hviezdne – a prečo aj zvyšok jej vyzerá tak mladistvo.

Ako vyzerá Pauley Perrette tak mlado a zdravo?

pauley perrette mladý

(Fotokredit: Getty Images)

Vzhľadom na to, aká opatrná je Perrette ohľadom svojej pleti, niet divu, že je celkovo opatrná na svoje zdravie. Priznal sa nadšenec kickboxu Bezlepkové a ďalšie , vlastne jem veľmi málo vecí. Ale diéta Pauleyho Perretta pramení z veľkej časti zo zdravotných dôvodov; herečka žije s viacerýmidesivé potravinové alergiečo ju vystavuje riziku prepuknutia úľov a pocitu, že sa jej zatvára hrdlo, ak požije určité zložky. Povedala, že som alergická na cibuľu a takmer všetky bylinky - ako je kôpor, rozmarín, bazalka - takmer všade. To znamená, že pred rokmi sama vylúčila cukor ako osobnú voľbu.

Povedala: Jeden rok som to vzdal na pôst, cítil som sa skvele s množstvom energie a rozhodol som sa to zopakovať nasledujúci rok. Po druhýkrát som povedal, vieš čo? Skončil som s cukrom. Nepoužívam ani náhrady cukru.

Je dobré, že Perrette má tendenciu uprednostňovať jednoduché a obyčajné jedlá, ako je morka a celozrnný chlieb. Má rada aj pitný jogurt a čistý jablkový džús.

Nakoniec sa zdá, že robí skvelú prácu tým, že počúva, čo jej telo potrebuje – a podľa toho robí zmeny – aj keď to znamená zmenu hlavných častí jej rutiny. Prezradila napr Extra že sa u nej objavila alergia na farbu na vlasy, ktorú používala počas nakrúcania NCIS . Perrette, ktorá je prirodzene blondínka, si potom zachovala tmavé vlasy svojej postavy Abby pomocou čierneho laku na vlasy a iných alternatívnych produktov.

Na konci dňa však Perrette uvádza svoje najväčšie tajomstvo o svojom vzhľadešťastie.

Myslím, že moja dobrá pleť súvisí so šťastím, povedala. Nie som šťastná neustále, ale myslím si, že šťastie je pravdepodobne najlepší režim starostlivosti o pleť na svete. Buďte šťastní a láskaví k ľuďom aj k sebe. To je to najlepšie, čo môžete urobiť pre celkové zdravie.

Nemohli sme viac súhlasiť!

Ďalej sa pozrite, ktoré celebrity vyzerajú oveľa mladšie po ostrihaní vlasov nakrátko:

Viac od NAJPRV

Mám 40 a odmietam si ostrihať vlasy po pás

Prečo vaša rutina starostlivosti o pleť prestane fungovať, keď zasiahnete perimenopauzu

67-ročná Jane Seymour pózuje pre Playboy a dokazuje, že vek je naozaj len číslo