Ak žijete v blízkosti aspoň jednej lokality Panera Bread a absolútne milujete kávu, milovaný reťazec rýchleho príležitostného stravovania má ponuku, ktorú nemôžete odmietnuť: Do konca roka 2021 môžete dostávať bezplatné a neobmedzené objednávky kávy.

Áno, počuli ste správne! Zdá sa to až príliš dobré na to, aby to bola pravda, ale dostať túto opravu kávy nemôže byť jednoduchšie. Jediné, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa v spoločnosti Predplatné MyPanera+ Coffee kedykoľvek odteraz do Silvestra. Zvyčajný mesačný poplatok 8,99 $ bude odpustený do januára 2022, takže ak ste každodenným konzumentom kávy, ide o absolútnu krádež. Ešte lepšie je, že si môžete vybrať, ak chcete vaša káva horúca alebo ľadová (v prípade, že patríte k tým odvážnym ľuďom, ktorí majú v zime radi vychladenú kávu) a v predajniach dostanete neobmedzené dopĺňanie. Rovnaká ponuka platí aj pre horúci čaj, takže ak milujete oba nápoje, poriadne sa rozmaznáte!

Zapojenie sa do programu má navyše množstvo ďalších výhod vrátane jednoduchého doobjednania, exkluzívnych odmien a neobmedzeného doplňovania pohárov v akejkoľvek veľkosti.A ak by ste potrebovali ešte viac presvedčivosti, váš pravidelný kávový zvyk by mohol mať množstvo zdravotných výhod ďalšej úrovne, vrátane zníženie rizika cukrovky , zvýšenie vašej nálady ,zastavenie straty svalovaznižuje riziko vzniku Alzheimerovej a Parkinsonovej choroby. Aký neuveriteľný nápoj – a taký, ktorý teraz môžete získať zadarmo!

Nie ste si istí, či je vo vašej blízkosti miesto Panera Bread, aby ste mohli využiť túto ponuku kávy? Spoločnosť má sledovač polohy na jej webovej stránke, takže si ju môžete pozrieť sami. Ponuka však končí 31. decembra, takže sa prihláste a vychutnajte si extra šálky od Joea!