Naše srdcia sa zlomili, keď David Cassidy odhalil, že trpí demenciou. Teraz, bývalá hviezda Rodina Partridgeovcov otvára o svojom boji s chorobou a objavili sa niektoré znepokojujúce detaily.

Počas epizódy DR. Phil 66-ročný povedal, že mu prvýkrát diagnostikovali pred dva a pol rokom. Na žiadosť svojich priateľov bol odhlásený po tom, čo si všimli výpadky pamäte. Berúc do úvahy históriu jeho rodiny s touto chorobou (Cassidyho starý otec a matkatrpel demenciou), urobili správny krok.

MUSÍ VIDIEŤ:David Cassidy odhaľuje boj po diagnóze, ktorá zmenila životKeď vám vaši priatelia alebo rodinní príslušníci začnú hovoriť: ‚Pamätajte si, že som vám to povedal pred dvoma dňami‘ a nezostane vám na to žiadna spomienka. Vtedy som sa začal veľmi znepokojovať, povedal Dr. Philovi.

Cassidyho bitka bola zverejnená len nedávno po tom, čo mal dosť náročný koncert. Na záberoch je vidieť, ako spevák mláti slovami, zabúda texty piesní a padá na pódium. Najprv ho fanúšikovia obviňovali, že bol počas vystúpenia opitý. Teraz je však dôvod jeho mätúceho správania jasný.

MUSÍ VIDIEŤ:Tanya Tucker ruší vystúpenia po „nehode“

Fanúšikovia a herci vyjadrili svoju podporu Cassidymu a modlia sa za jeho uzdravenie. Chce, aby jeho fanúšikovia vedeli, že podľa jeho slov je v poriadku, povedal Dr. Phil. Povedal: ‚Som vo veľmi skorých štádiách demencie.‘

Aj keď mu ľudia na celom internete prajú, Cassidy možno nebude mať podporu svojich najbližších. Prezradil na Ľudia že nikdy nemal vzťah s [svojou dcérou]. Katie, 30, je herečka a momentálne hrá v televíznej šou Šípka . Jej matka je Sherry Williams.

David-Cassidy-Katie-Cassidy Getty Images

Som na ňu hrdá, dodáva Cassidy. je veľmi talentovaná. Je pre mňa ťažké akceptovať, koľko má teraz rokov, napríklad 30.

Má však blízky vzťah so svojím synom Beauom (26). Beauovou mamou je Cassidyho bývalá manželka Sue Shifrin.

Beau-Cassidy-David-Cassidy Getty Images

Vie, že som len trochu mimo, hovorí. Niekedy na mňa trochu nakloní hlavu a povie: ‚Ocko, pamätáš?‘ a ja hovorím: ‚Nie, viem, že áno, pamätám si.‘ Raz za čas mi dá pripomienky.

Po zverejnení správy Cassidy oznámil, že prestane koncertovať. Na jeho súčasnom turné mu však zostáva niekoľko zastávok, kým definitívne skončí.

Podľa doktora Phila chce Cassidy byť aktívnejšia v šírení povedomia o tejto chorobe.

Úprimne dúfame, že dostane pomoc, ktorú potrebuje, a naďalej ho držíme vo svojich myšlienkach a modlitbách.

cez dnes.com

ĎALŠIE: Všetky tieto celebrity bojujú s vážnymi zdravotnými problémami.