Žiadny rodič neočakáva od detí iných ľudí vždy dokonalé správanie – najmä vonku –, ale chcete vidieť, ako sa deti SNAŽUJÚ byť k sebe zdvorilé. Ale to nebolo to, čo Stephanie Skaggs videla minulý víkend v Kentucky Kingdom, zábavnom a vodnom parku v Louisville. Namiesto tohomamavidel tony strihania šnúr, strkania a strkania, keď sa deti pokúšali zliezť toboganom ako prvé.

MUSÍŠ SI PREČÍTAŤ:Sitter prináša dieťa do Splash Parku. Čo sa tam stalo Matka sa ponáhľala do nemocnice

To bolo obzvlášť bolestivé pre Skaggsovu 5-ročnú dcéru Baylee. Je autistická a neverbálna a jej mama sa ju pokúšala naučiť, ako trpezlivo čakať, kým príde na rad tak, že to rozdelí na kroky. Ako pre mnohé deti so špeciálnymi potrebami, aj pre dievčatko je dôležitá rutina. Keď nastanú neočakávané zmeny v rutine, Baylee sa zdá ako koniec sveta, napísala jej mama na Facebook. Aj s praxou je to ťažké, najmä na verejnosti, keď ľudia, najmä iné deti, nechápu, prečo reaguje tak, ako reaguje. mam z toho strach. Nie to, čo urobí ona, ale to, čo urobia iní ľudia, napísal Skaggs.Preto bola taká prekvapená, keď malé dievčatko povedalo Bayleemu, aby ju predbehol po tom, čo niekoľko detí preskočilo. Skaggs pochválil dievčatko za jej láskavosť. O chvíľu neskôr urobil to isté malý chlapec – nechal Bayleeho, aby sa pred ním otočil. Chlapca pochválil aj Skaggs. Keď ich však uvidela spolu, uvedomila si, že sú to súrodenci.

MUSÍ VIDIEŤ:15 úžasných fotografií súrodencov s veľkými výškovými rozdielmi

Vtedy Skaggs vedela, že sa musí ísť porozprávať s ich mamou. Keď som za vami prišiel a povedal som vám o svojich skúsenostiach s vašimi deťmi a povedal som vám, že to boli super deti a robíte skvelú prácu, povedali ste: ‚Neviem o tom.‘ No, mami, áno. Malé gesto ako ich sa nemusí zdať veľa. Ale sľubujem, že to tak bolo, píše Skaggs.

A hoci tieto deti pomohli Baylee vyhnúť sa kolapsu, dôležitejšie bolo, že ich empatia dala Skaggsovi nádej do budúcnosti. Keď som sa pozeral na tie milé tváričky, naplnené hrdosťou, keď som ich chválil, potešilo ma, že viac mamičiek vychováva svoje deti tak, ako vy!

Celý jej príspevok si môžete prečítať nižšie. Stojí za to vedieť, že existujú milé deti – a sú uznávané pre ich sladké gestá.

ĎALŠIE:Cudzinec sledoval jej autistického syna. Keď sa začal biť a udierať do nej, nikdy nečakala TÚTO reakciu

cez Popsugar