Zoznámte sa s Mariánom Ilitchom. Pravdepodobne ste nikdy predtým nepočuli jej meno, ale vo veku 84 rokov je majiteľkou hokejového tímu - Detroit Red Wings - a kasína. A do jej rodiny patrí aj bejzbalový tím Detroit Tigers. Takže kto je táto dáma a ako nazhromaždila majetok vo výške 5,1 miliardy dolárov, ktorý ju posúva vyššieOprahako najbohatšia self-made žena?

Marian Ilitch a jej zosnulý manžel Mike sa pustili do podnikania s pizzou a je pravdepodobné, že ste si dali slušnú porciu jej koláčov. Je to preto, že Marian a Mike sú zakladatelia Little Caesars Pizza – the tretia najpopulárnejšia reťaz pizze v roku 2016.

MUSÍ VIDIEŤ:11 celebrít, ktoré pravdepodobne neznášali svoju prvú prácu rovnako ako myTáto domáca pizza uspokojí všetky vaše syrové chute!

Little Caesars Pizza začala v roku 1959 v Garden City v štáte MI a dnes existuje viac ako 4 500 miest v USA a zahraničí. Meno Little Caesars bolo vlastne Mariánovoprezývkapre Mikea. A keďže Marian mal na starosti financie a Mike mal na starosti marketing, dvojica prešla od predaja 49 koláčov v prvý deň k franchisingu značky o tri roky neskôr.

Aj keď Marian novinárom veľa nehovorí, príspevky Ilitchovcov miestnym organizáciám a štátu Michigan sú dobre zdokumentované. Fond Little Caesars Love Kitchen slúži ako jedlo na kolesách a funguje 365 dní v roku. Mike a Marian tiež darovali milióny - viac ako 35 miliónov dolárov a stále pribúda — charitatívnym organizáciám a neziskovým organizáciám prostredníctvom Ilitch Charities. Aký úžasný príklad dáva sebe a Mikovým siedmim deťom.

MUSÍ VIDIEŤ:Po jeho smrti bola rodina šokovaná, keď zistila, že tento školník bol tajným milionárom

Vzhľadom na to, že Little Caesars zbiera ročne približne 4 miliardy dolárov, podľa Delisha je Marian bonafídny miliardár. Vďaka Mikeovej dôvtipnosti však rodina získala vyššie uvedené športové tímy, čím sa Mariánov čistý majetok takmer zdvojnásobil v porovnaní s Oprah. Obľúbený televízny hostiteľ má hodnotu približne 2,9 miliardy dolárov – čo nie je nič na posmech.

Takže ak máte zlý deň, pripomeňte si príbeh Mariána Ilitcha a pamätajte, že nič nie je nemožné!

h/t Delish

Viac od NAJPRV

3 mesiace do remisie, Shannen Doherty sa cíti požehnaná

Shania Twain hovorí otvorene o najničivejšom období svojho života

Hoda Kotb bola vo vysielaní, keď zbadala ženu tak utrápenú, bežala pomôcť