Orientácia v romantických vzťahoch môže byť náročná. Ak sa pár dostane uličkou a povie, že áno, je to stále len začiatok ich spoločnej cesty životom. Aj keď neexistuje žiadny magický trik na šťastné manželstvo, všetci si môžeme vziať niekoľko rád od tých, ktorým sa podarilo udržať ich zväzky trvalé.

D.W. a Willie zo Severnej Karolíny sú manželmi 83 rokov a ich miestna spravodajská stanica spýtal sa ich na ich trvalú lásku. Pokiaľ ide o to, aby to fungovalo, pár sa podelil o prekvapivo jednoduchú radu: buďte k sebe milí. Je to celkom jednoduchý tip, ktorý sa má dodržiavať! A musíte uznať, že každý, kto je ženatý tak dlho, musí vedieť, čo robí.

To neznamená, že v priebehu rokov nikdy nemali na ceste žiadne hrbole, ale vždy sa snažia sústrediť na komunikáciu, a nie klásť vinu. Ak dôjde k nedorozumeniu, jednoducho sa o tom porozprávame.Na oslave s ich rodinou si ich vnučka, B.J. Williams-Greene, nemohla pomôcť, ale vytryskla z ich vzťahu: Manželstvo mojich starých rodičov je inšpiráciou, hovorí. Komunikujú a rozhodujú sa spolu, spoločne sa snažia a dosahujú úspechy a všetci ich milujú, pretože sú úprimní.

Podľa Dobré ráno Amerika , D.W. a Willie sa stretli v roku 1935 a uzavreli sa v roku 1937. Medzi ich záľuby patrí sledovanie klasických televíznych relácií ako Dym zo zbraní a Bonanza a spoločne lúštiť krížovky. Na otázku, čo by robili, keby im bolo dané ďalšie storočie spoločného života, Willie veselo odpovedal: Sadnite si okolo domu. Hej, určite si zarobili nejaký čas na oddych.

Navyše, spolu s komunikáciou, láskavosťou a priateľstvom, aj zmysel pre humor jednoznačne pomáha udržiavať šťastný vzťah!