Keďže september je mesiacom povedomia o menopauze, ak bol niekedy čas hovoriť o menopauze a ako ju liečiťveľa príznakovs tým spojené, je to teraz. Odhaduje sa, že 6 000 žien dosiahne menopauzu každý rok podľa údajov zverejnených spoločnosťou Americký kongres pôrodníkov a gynekológov Jedným z najčastejších symptómov žien je vaginálna suchosť. Aby ste tento problém vyriešili, je dôležité uistiť sa, že používate produkty vaginálnej zdravotnej starostlivosti špeciálne navrhnuté tak, aby jemne upokojili túto jemnú oblasť.

Počas menopauzy dochádza k zníženiu estrogénu spolu s stenčovaním slizníc vulvy a pošvových stien v dôsledku poklesu kolagénu a elastínu, vysvetľuje Dr. Hedieh Asadi, spoluzakladateľka rady intímnej starostlivosti. DeoDoc . Tieto príznaky môžu spôsobiť extrémnu suchosť a citlivosť.

Preto Dr. Asadi spolu s tímom lekárov vytvoril Denné umývanie intímnych miest DeoDoc ( 19,50 dolárov, fialová šedá ) — prvý krok v rade produktov intímnej starostlivosti, ktoré bezpečne a jemne čistia a upokojujú oblasť pod pásom.Zatiaľ čo väčšina žien si myslí, že vedia, čo môžu očakávať, keď sa blíži menopauza, mnohí lekári zistili opak. Na základe mojich skúseností veľa žien vie, že menopauza je spojená s návalmi horúčavy a ukončením menštruácie, hovorí Asadi. všakpríznakyako sú depresia, zmeny nálady, vaginálna suchosť a vaginálne podráždenie, mnohé ženy nechápu, že sú spôsobené menopauzou, a preto ich to prekvapuje.

Prečo by teda ženy v menopauze mali používať toto intímne umývanie? Jednoduché: Jeho špeciálne vyvážené PH zloženie čistí bez odlupovania už aj tak citlivej oblasti.

DeoDoc ... obsahuje úplne prírodné zložky, ako je vitamín E a slnečnicový olej, ktoré pomáhajú znižovať podráždenie, pretože upokojujú, vyživujú a zvlhčujú tenkú pokožku a zároveň ju chránia, hovorí Asadi o svojej línii.

Vôňa Violet Cotton tohto exkluzívneho prania vám tiež dodá sebavedomie v oddelení pachov – vždy plus.

Tento jemný čistiaci prostriedok, hypoalergénny a bezpečný na každodenné použitie, vám konečne zanechá pocit kontroly nad vaginálnym zdravím počas menopauzy – a nič sa necíti lepšie!

Kde kúpiť: 19,50 dolárov, fialová šedá

Pozrite si viac našich najlepšie odporúčania produktov .

Píšeme o produktoch, o ktorých si myslíme, že sa našim čitateľom bude páčiť. Ak si ich kúpite, dostaneme malý podiel na výnosoch od dodávateľa.

Viac od NAJPRV

7 najlepších lubrikantov na suchosť pri menopauze

10 bielizne odvádzajúcich vlhkosť, aby zostali v suchu „tam dole“

11 prírodných lubrikantov, ktoré porazia suchosť v menopauze