Viete, že ste to dokázali, keď sa Lifetime rozhodne premeniť vašu romantiku na film. Svet odpočítava čas do 19. mája, kedy bude sledovať, ako sa princ Harry ožení s bývalým Obleky herečkaMeghan Markle, je tu ďalší míľnik, ktorý oddaní fanúšikovia očakávajú, že sa zhoduje skráľovská svadba.

Meghan a Harry, Parisa Fitz-Henley a Murray Fraser

(Fotokredit: Getty Images/Michael Courtney)Presne tak, premiéraPripravovaný film Lifetime, Harry a Meghan: Kráľovská romanca , sa dostane na obrazovky len šesť dní pred ich svadbou (to je 13. mája). Pri príležitosti dátumu vydania sieť zdieľala prvé fotografie šťastných hviezd, ktoré zobrazujú Meghan a Harryho.

Meghan a Harry vedľa ich celoživotných náprotivkov

(Fotokredit: Getty Images/Michael Courtney)

Na jednej snímke Parisa Fitz-Henley, ktorá hrá Meghan, a Murray Fraser, ktorý prevezme úlohu princa Harryho, môžu vidieť zdieľanie vrúcneho objatia, ktoré je až desivo podobné portrétu, ktorý skutočný pár zverejnil na oslavu ich minuloročného zasnúbenia. V ďalšom zábere sa Meghan a Harry spoja so svojím druhýmkráľovskí podobnía vychutnajte si večeru s kravatouprinc William(Burgess Abernethy) aKate Middleton(Laura Mitchell).

Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge verzus ich celoživotní herci, Burgess Abernethy a Laura Mitchell

(Fotokredit: Getty Images/Michael Courtney)

Tá podobnosť je desivá. Ďalšími hercami ohlásenými pre televízny film sú Steve Coulter ako princ Charles, Bonnie Soper ako princezná Diana a Deborah Ramsay ako vojvodkyňa Camilla.

Dej sa zameria na to, že čoskoro manželia, ktorí sa s tým stretnú po tom, čo ich zoznámi spoločný priateľ, ich prvé rande, zaľúbenie a cestovanie po celom svete – a povedie až k historickému momentu, ktorý oznámili. ich zasnúbenie.

Toto nie je prvýkrát, čo sme mali kráľovskú romancu oživenú na malej obrazovke. Nemôžeme zabudnúť na čaro televízneho filmu William a Kate , ktorý vyšiel krátko predtým, ako sa princ William a Kate Middleton v roku 2011 zviazali.

Odkedy jamajsko-americká herečka Parisa Fitz-Henley (41) získala rolu Meghan, delí sa s fanúšikmi o zábery zo zákulisia. Po tom, čo skutočná Meghan musela zavrieť svoj účet na Instagrame, nemôžeme sa nabažiť falošných Meghaniných príspevkov s predstieraným Harrym!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

✨Sladké sny pre vás✨ Láska, #HarryandMeghan #ARoyalRomance ✨ @Lifetimetv #MurrayFraser Deň 1 #gingerlove

Príspevok zdieľaný používateľom Parisa Fitz-Henley (@parisafitzhenley) 8. februára 2018 o 18:39 PST

Tento článok napísala Bella Brennanová. Pre viac informácií navštívte našu sesterskú stránku, Teraz k Láske .

Viac od NAJPRV

Prečo nás Harryho veľké správy prinútili myslieť späť na princeznú Dianu a zásnuby princa Charlesa

Zoznámte sa so snúbenicou princa Harryho, Meghan Markle

Meghan Markle objíma mladého fanúšika, ktorý chce byť rovnakou herečkou ako ona