Aj keď je skvelé, že sa práve teraz dáva zaočkovať toľko ľudí, státisíce Američanov sa stále nakazia Covidom. To znamená, že musíme byť naďalej ostražití, pokiaľ ide o masky, sociálne dištancovanie a testovanie. Našťastie jedna spoločnosť to značne uľahčila: Od tohto týždňa vydala farmaceutická spoločnosť Abbott nový domáci test na Covid.

The Domáci test karty BinaxNOW™ COVID-19 Ag dostal koncom minulého mesiaca povolenie na núdzové použitie od Úradu pre potraviny a liečivá USA a teraz je pripravený na nákup pre verejnosť. Test, ktorý sa predáva vo voľnom predaji a nevyžaduje si lekársky predpis, funguje trochu inak ako tie hlboko invazívne tampóny, ktoré ste videli, ak ste navštívili testovaciu stránku. Súprava obsahuje krátky tampón z nosa a dodáva sa s komplexnou aplikáciou, ktorá vás prevedie tým, ako ju správne používať, aby ste dosiahli presné výsledky. Aplikácia vám tiež umožňuje ukladať a uchovávať výsledky testov pre budúcnosť a skontaktuje vás s odborníkom v oblasti medicíny, ak potrebujete pomoc s vykonaním testu.

Po vykonaní testu zistíte, či ste na Covid pozitívny alebo negatívny do 15 minút, ale spoločnosť Abbott odporúča vykonať dva testy s odstupom najmenej 36 hodín v rámci rovnakého trojdňového obdobia, aby ste dosiahli čo najpresnejšie výsledky.Pokiaľ ide o to, kde si ju môžete vyzdvihnúť, súprava je momentálne k dispozícii online ( Kúpiť na CVS, 23,99 dolárov ) a bude v obchodoch Walmart, Walgreens a CVS po celej krajine do konca tohto týždňa. Možno bude lepšie skúsiť si test vyzdvihnúť osobne, keďže je na stránkach mnohých predajcov vypredaný v dôsledku spustenia.

Len si všimnite, že tento domáci test na Covid nekontroluje žiadne iné vírusy a nenahrádza očkovanie. A držme sanosiť tie maskymedzitým tiež! Nielenže sú skvelé na prevenciu Covidu, ale v skutočnosti môžu držte svoje sezónne alergie na uzde aj tento rok. Hovorte o dvojitej práci.

Píšeme o produktoch, o ktorých si myslíme, že sa našim čitateľom bude páčiť. Ak si ich kúpite, dostaneme malý podiel na výnosoch od dodávateľa.