Ina Garten je známa ako šéfkuchárka a nie je ťažké vedieť prečo! Jej recepty Barefoot Contessa sú vždy chutné a ľahko sa dodržiavajú. Navyše, vďaka nim sa v konečnom výsledku každý domáci kuchár bude cítiť ako profesionálny šéfkuchár, čo trochu zvýši sebavedomie. Ale Jennifer Garner mohla trochu dostať tiež s jedným z Gartenových receptov.

Herečka zverejnila video na Instagrame, keď varila jeden z Gartenových receptov: svoj hovädzí bourguignon z jej kuchárskej knihy. Bosí v Paríži ( Kúpiť na Amazone, 15,69 dolárov ) Jedlom je francúzsky hovädzí guláš, pri ktorom sa hovädzie mäso opečie a potom sa zapečie so všetkými druhmi zeleniny, ako aj s vínom a likérom. Garner vysvetlil, že sa to pre ňu počas Vianoc stalo rodinnou tradíciou mama troch detí robí to roky, aj keď nevie, ako to začalo.

Vec o tradíciách – všetko, čo robíte, aby ste im dali zmysel, je zachovať ich. Neviem, kedy som na Vianoce začala robiť hovädzí bourguignon Ina Garten, bolo to už dosť dávno, čo vo mne vôňa tohto dokonalého guláša vyvolala pocit šťastia, útulnosti a uvoľnenia, napísala v príspevku. Ale tento rok mal mierny problém, pretože Garner zdvojnásobil recept - a mal trochu nešťastia.Ako ukazuje video, pre Garnera to ide skvele, kým nie je čas pridať do guláša trochu koňaku predtým, ako ide do rúry. Recept vyžaduje, aby sa koňak zapálil takže chuť zostane, kým alkohol vyhorí. Nešlo to však celkom podľa plánu, pretože Garner pridal oveľa viac likéru, ako Garten zamýšľal.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jennifer Garner (@jennifer.garner)

Toto, milý čitateľ, je koňak. Pamätajte, že tento recept zdvojnásobujeme, neviem, či toto všetko potrebujeme, hovorí neistá Garner do kamery, keď predvádza značnú porciu likéru. Napriek tomu ho naleje a zapáli, len aby videla plamene šľahať do výšky troch stôp. Garnerova šokovaná tvár hovorí za všetko, keď jej kameraman rýchlo ustúpi. Tisíc prepáčte, hovorí herečka predtým, než vydá jasné varovanie: Nezdvojnásobujte koňak!

Garner to nakoniec vytiahne na lahodný guláš a povzbudí každého, aby ochutnal hovädzí bourguignon od Iny Garten. Možno to bude dávať zmysel pre váš Silvester, ale nech vás tento víkend zavedie kamkoľvek – prajeme vám zdravý, radostný a pokojný nový rok, hovorí vo svojom popise.

Len sa uistite, že dodržiavate jej rady a nezapálite si kuchyňu!

Píšeme o produktoch, o ktorých si myslíme, že sa našim čitateľom bude páčiť. Ak si ich kúpite, dostaneme malý podiel na výnosoch od dodávateľa.